Realizace

Vak na vodu na festivaly – 100 m³

Společnost Festivalpark Production s.r.o. pořádá vlastní hudební produkce a festivaly již od roku 1999. Zajišťuje také fashion eventy a produkuje pro klienty nejrůznější akce na klíč. K tomu potřebuje vhodné zázemí a spoustu vychytávek. Jednou z nich jsou flexibilní vaky na vodu od firmy FTvaky.

číst více

Vaky pro zemědělce na dešťovou vodu pro AGD Morkovice

Agrodružstvo Morkovice patří svojí obhospodařovanou výměrou 5 255,68 ha zemědělské půdy k velkým zemědělským družstvům v kraji. Pro svou živočišnou a rostlinnou výrobu potřebuje dostatek vody. K tomuto účelu si nyní pořídila i 2 vaky na dešťovou vodu od společnosti FT Vaky.

číst více

Vaky na vodu pro zasněžování pro SKI Benecko

V mnoha národních parcích jsou možnosti jakýchkoliv staveb velmi omezené. Tak je tomu i v případě nutnosti vybudování nádrží na vodu, které jsou nutné třeba na zasněžování sjezdovek. KRNAP není výjimkou a nedovoluje stavět klasické velké jímky zapuštěné do země.

číst více

Co udělají vaky na vodu, až se zima zeptá? Nezamrznou!

Jakmile na stromech začne žloutnout listí a ve vzduchu je cítit sychravé počasí, je nám jasné, že přijde zima. Ať už skladujete vodu pitnou, dešťovou, odpadní či požární, nebo třeba pohonné hmoty a tekutá hnojiva, jejich zamrzání je častý problém. S našimi vaky ale tento problém odpadá.

číst více

Vak na pitnou vodu pro obec Chýně s objemovou kapacitou 250 m³

V posledních letech se situace se zásobováním pitnou vodou v obci Chýně, zvláště v některých jejich částech, neustále zhoršovala. Nevětší propad v dodávce vody vznikal vždy v jarních a letních měsících. Situaci pomohl vyřešit až vak na pitnou vodu s objemem 250 m³ od společnosti FTvaky.

číst více

Potřebujete zásobníky na odpadní vodu? Máme pro vás řešení.

Pokud právě potřebujete vyřešit, co s odpadní vodou, kalem a jinými nečistotami, tenhle problém nechte na nás. Uzavřeme je ve speciálních nádržích, které jsou mnohem lepším řešením než stoky v otevřeném prostředí. Flexibilní nádrže CITERNEO nabízí rychlé, ekonomicky i ekologicky výhodné řešení.

číst více

Extrémní sucho

Stále větší sucha sužují nejenom naše zemědělce, ale i běžné zahrádkáře. Jestliže navíc v létě vydá obecní úřad zákaz používání pitné vody k zavlažování zahrad, zahrádkáři a zemědělci bolestně sledují, jak jim odchází úroda přímo před očima. Marně všichni doufáme, že přijde déšť. Jde o další důvod, naučit co nejefektivněji zacházet s dešťovou vodu, umět ji vhodně zachytit a následně použít.

číst více