Česká společnost ALBIXON a.s. se zabývá výrobou, montáží a zastřešením bazénů již více než 25 let. Flexibilní vaky na vodu od společnosti FT vaky jim usnadňují práci.

Česká společnost ALBIXON a.s. kromě bazénů dodává i vířivky a bazénové příslušenství, ke kterému patří i servis. Své výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní práškovou lakovnu v Hořovicích, která je největší v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, neustále provádí modernizace v oblasti techniky, designu, bezpečnosti i ochrany životního prostředí. Proto přináší na trh vysoce kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky. Ke své práci využívají zdejší profesionálové kromě svých více než dvacetipětiletých zkušeností i flexibilní vaky na vodu.

Česká společnost ALBIXON a.s.

Společnost má vlastní značkovou polypropylenovou směs ALBISTONE i vlastní značkovou řadu příslušenství BRILIX s 10 lety inovací a vývoje. Součástí výroby je i precizní výstupní kontrola a těsnicí zkouška. Společnost ALBIXON založili bratři Smetanové v roce 1985. S výrobou začali v garáži svých rodičů a vyráběli jedny z prvních bazénů v tehdejším Československu. Poptávka po bazénech ALBISTONE rostla stejně jako jejich firma. V současné době je společnost ALBIXON předním bazénovým specialistou v ČR a předním výrobcem bazénového zastřešení v Evropě i mimo ni.

Flexibilní vaky na vodu CITERNEO

Flexibilní nádrže CITERNEO jsou moderním řešením pro zásobu pitné vody. Lze je využít plánovaně, nebo v nečekaných situacích při výpadcích v dodávce vody. Vaky na vodu využívá i společnost ALBIXON a.s. při instalaci bazénů a vířivek. Díky snadné manipulaci a rychlé instalaci lze tyto zásobníky snadno převážet, umístit i složit. Vynikají vysokou odolností, nabízejí flexibilní řešení, nenarušují své okolí, nepoškozují ho a splývají s ním. Dosahují maximální výšky 1,6 m a dají se umístit dovnitř i ven. Mohou být ve standardních i atypických rozměrech. Nádrže lze používat dlouhodobě i sezónně, splňují mezinárodně platnou certifikaci pro uskladnění pitné vody. Jsou opatřeny prvky proti UV záření, plísním a houbám. Kvalita vody v nich neklesá, je stálá, nezbarvuje, nebledne a nekazí se.

Flexibilní vak na vodu
Flexibilní vak na vodu

Flexibilní vak na vodu
Flexibilní vak na vodu