Kontaktní formulář

9

dotazy

9

nezávazná poptávka

9

pomoc

Kontaktujte nás  * pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas s poskytnutím osobních údajů.

  „Ochrana osobních údajů Uživatele, který je fyzickou osobou, je zajištěna v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a souladu s Právní doložkou webových stránek www.ftvaky.cz. Zákazník souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů (dále jen Osobní údaje). Uživatel souhlasí se zpracováním Osobních údajů Provozovatelem, a to pro účely realizace práv a povinností vyplývajících z používání webových stránek www.ftvaky.cz, a to především pro účely zasílání informací nekomerčního charakteru.“

  Zanechte nám Vaše telefonní číslo
  a my se Vám co nejdříve ozveme
   FT vaky, s.r.o.,

   I. P. Pavlova 1785/3,
   120 00 Praha 2

   Společnost je zapsána u Obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 273659

   info@ftvaky.cz

   Datová schránka

   nvmfvix

    

   Ftvaky nádrže na tekuté hnojivo

   Jsme výhradním dovozcem revolučních produktů francouzské skupiny CITERNEO pro území České republiky a Slovenské republiky.

   Flexibilní nádrže na různé druhy kapalin lze vyrobit v téměř jakémkoli tvaru a o objemu od 1 m3 do 2 000 m3Jejich přeprava je snadná.

   Díky tomu lze reagovat na rozličné situace a potřeby a nalézt řešení na míru.

   Nabízíme dodávku, instalaci a revize všech druhů a velikostí zásobníků a vaků. Samozřejmostí je také poradenský servis.

   Ať už řešíte uskladnění pitné vody, vody užitkové, dešťové vody, odpadních vod, protipožární vody, hnojiv a splaškového kalu, nebo třeba pohonných hmot, obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou.

   Reagujeme rychle, nejpozději do 24 hodin!
   Pomůžeme vám s flexibilním a spolehlivým skladováním kapalin způsobem hospodárným a šetrným k životnímu prostředí.

   © FT vaky, s.r.o. | Jakékoli užití obsahu, loga, fotografií nebo grafické úpravy webových stránek FT vaky.cz, včetně jejich převzetí, šíření a dalšího zpřístupnění je bez předcházející písemné dohody s vlastníkem webu a provozovatelem serveru zakázáno. Logo FT vaky, které je používáno na těchto webových stránkách, je zaregistrováno u Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka kombinovaná pod číslem 365145 a ochranná známka FTVAKY slovní je vedena pod číslem 365146. Provozovatelem serveru a vlastníkem webu je FT vaky, s.r.o. se sídlem náměstí I. P. Pavlova 1785/3, Nové Město, 120 00 Praha 2, IČO 059 53 308. Společnost je zapsána u Obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 273659.