Spolupracujeme s prověřenými partnery

9

dotace

9

čerpadla

9

pevné nádrže

AG Grant.cz – Dotační poradenství
Poradenská společnost v oboru dotací a investičních pobídek. Kompletní zajištění přípravy žádostí o dotace pro podniky, pro obce, města a školy a dotace pro zemědělce.

Pomoc s dotačním titulem Dešťovka, podpora zadržování vody v krajině, poskytovaným SFŽP a MŽP.

REMONT ČERPADLA
Společnost zaměřená na přímý dovoz, prodej, servis a poradenství v oblasti čerpadel a závlahové techniky.
Příprava čerpadel na míru jednotlivým potřebám, kompatibilních s flexibilními vaky a nádržemi.

TRIGY
Společnost zabývající se pomocí s dotačním programem Dešťovka.

Balíček pro stavaře a stavebníky

Pro stavební společnosti, profesionální stavaře, nabízíme spolupráci v podobě zajištění kompletního balíčku důležitých produktů pro moderní řešení hospodaření s kapalinami (flexibilní vak, kompatibilní čerpadlo a případná dotace), který lze využít při realizaci jednotlivých staveb a stavebních projektů, respektive zprostředkovávat zákazníkům při stavbě či rekonstrukci domu.

 

Alternativní služby

Společnost FT vaky spolupracuje také s výrobci a distributory klasických samonosných plastových nádrží, které slouží jako horizontální podzemní nádrže k akumulaci dešťové vody či k zachycení vyčištěné vody z čistíren odpadních vod (ČOV), jako nádrže na splaškovou vodu (jímka, žumpa), přečerpávací nádrže či nádrže k akumulaci vody na zavlažování.

Pokud nejsou naše vaky a nádrže přiléhavým řešením vaší situaci, přesto se na nás obraťte. Spolupracujeme s prověřenými partnery a jsme schopni nabídnout vám komplexní služby a najít pro vás vhodný způsob hospodaření s kapalinami za výhodných podmínek.

© FT vaky, s.r.o. | Jakékoli užití obsahu, loga, fotografií nebo grafické úpravy webových stránek FT vaky.cz, včetně jejich převzetí, šíření a dalšího zpřístupnění je bez předcházející písemné dohody s vlastníkem webu a provozovatelem serveru zakázáno. Logo FT vaky, které je používáno na těchto webových stránkách, je zaregistrováno u Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka kombinovaná pod číslem 365145 a ochranná známka FTVAKY slovní je vedena pod číslem 365146. Provozovatelem serveru a vlastníkem webu je FT vaky, s.r.o. se sídlem náměstí I. P. Pavlova 1785/3, Nové Město, 120 00 Praha 2, IČO 059 53 308. Společnost je zapsána u Obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 273659.