Příslušenství

Společnost CITERNEO, která má bohaté zkušenosti a jedinečnou odbornost v oblasti služeb profesionálů, vyvinula řadu příslušenství a inovativních systémů, které jsou speciálně navrženy pro samonosné flexibilní nádrže.

1. Tepelná ochrana ventilů S +

Tepelná ochrana ventilů S +, navržená výzkumným oddělením CITERNEO a vyrobená v továrně CITERNEO, je speciálně navržena pro ochranu nadzemních ventilů.

2. Rohové desky 4-Pad a 2-Pad

V závislosti na objemu vaku jsou používané rohové desky 4-Pad a 2-Pad, které zaručují optimální vyztužení rohů vaku. Jsou vyrobeny z tvrzeného polypropylenu.

3. Nový přepadový Securflow 80

Jeho čtyři speciálně orientované otvory umožňují optimální odtok vody, pro zajištění bezpečnosti při plnění vaku. Securflow 80 má kvalitní a robustní design a jeho instalace na vak je snadnější, než je tomu v případě klasického přepadu. Securflow 80 je vyroben ze speciálního polypropylenu obsahující skleněná vlákna, což zaručuje jeho mimořádně odolné, mechanické vlastnosti.

4. Ovládání úrovně hladinovým spínačem

Tento přesný přístroj umožňuje instalaci automatizovaného systému pro plnění / vypouštění vaku.

 

5. Nový protivírový Securtex 3

Je vytvořen z polypropylenu vyztuženého skleněnými vlákny. Protivírový Securtex 3 odolává účinkům nežádoucích deformací vaku (kroucení, stlačování, apod.), čímž zabraňuje ucpávání (zátkovému účinku) a může zabránit poškození vaku při jeho plnění nebo vypouštění.

6. Dvojitý směšovací systém

Tento důmyslný systém, tvoří mosazné šoupátko a koleno, přičemž oba tyto prvky jsou přizpůsobitelné různým poloměrům a umožňují tak efektivní míchání odpadních kapalin obsažených ve vaku.

© FT vaky, s.r.o. | Jakékoli užití obsahu, loga, fotografií nebo grafické úpravy webových stránek FT vaky.cz, včetně jejich převzetí, šíření a dalšího zpřístupnění je bez předcházející písemné dohody s vlastníkem webu a provozovatelem serveru zakázáno. Logo FT vaky, které je používáno na těchto webových stránkách, je zaregistrováno u Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka kombinovaná pod číslem 365145 a ochranná známka FTVAKY slovní je vedena pod číslem 365146. Provozovatelem serveru a vlastníkem webu je FT vaky, s.r.o. se sídlem náměstí I. P. Pavlova 1785/3, Nové Město, 120 00 Praha 2, IČO 059 53 308. Společnost je zapsána u Obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 273659.