N Naše vaky jsou nejpraktičtější, nejekologičtější a nejekonomičtější řešení skladování tekutin

Nabízíme široký sortiment zásobníků a vaků pro celou řadu různých druhů kapalin

9

rychle

9
levně
9
efektivně

Společnost FT vaky, s.r.o. se od roku 2017 stala výhradním dovozcem a distributorem flexibilních nádrží francouzské skupiny CITERNEO pro území České republiky a Slovenské republiky.

 

Na základě této exkluzivní smlouvy byla v tomto regionu zajištěna dostupnost moderního způsobu zadržování či skladování rozličných druhů kapalin s využitelností od běžných domácností či rekreačních objektů přes protipožární bezpečnost po zemědělskou a průmyslovou výrobu.

 

Variabilita nabídky zásobníků a vaků, co se jejich objemu a určení týče, umožňuje nalezení řešení na míru širokému spektru situací a potřeb. Samotná přeprava, instalace či obsluha je přitom u jednotlivých typů nádrží snadná a bezproblémová. Umístění těchto produktů nevyžaduje žádné dlouhodobé řešení, či dokonce stavební úpravy, a není proto podrobeno žádnému stavebnímu povolení a nejedná se o výrazné narušení okolní krajiny. Nádrže dosahují maximální výšky 1,6 m. Navzdory tomu vyniká toto řešení vysokou odolností nejen vůči různým druhům kapalin, ale také proti mechanickému poškození a dalším vnějším vlivům.

 

V případě produktů z naší nabídky se jedná o rychlé a efektivní řešení aktuální situace za dostupné ceny. Naše nabídka zahrnuje dodávku, instalaci, revize a poradenský servis. Všechny služby týkající se celého sortimentů produktů ze skupiny CITERNEO.

 

Skupina CITERNEO využila při vývoji svých zásobníků a vaků více než 20leté zkušenosti na francouzském trhu a v zemi, která je pověstná svým zemědělstvím, a ostatně i průmyslem. Na základě potřeb těchto oblastí se podařilo vyvinout řadu bezkonkurenčních flexibilních nádrží o velikosti od sáčku přes polštáře a měchýře po pytle, nebo dokonce opravdové vaky cisternových objemů.

 

CITERNEO znamená vysokou kvalitu od jednoho po 2 000 m3, přizpůsobenou na míru jednotlivým druhům tekutin a opatřenou nejmodernějšími technickými doplňky, včetně systému Secureflow proti přeplnění a protivírového systému Securtex 3. Nádrže jsou opatřeny otvory na zakázku a doplněny širokým výběrem ventilů, včetně například hydrantových spojek užívaných hasičskými sbory. Zásobníky a vaky jsou vyvinuty s technologií EXOM a EXOM+, dosahují vysoké odolnosti proti vnějším vlivům, splňují chemickou politiku REACH, jsou ošetřeny proti vlivům UV záření a proti plísním. Vaky je možné používat v teplotním rozsahu od -30 do +70 °C.

 

Produkty CITERNEO s certifikací Green Produkt a ISO 9001 umožňují flexibilní a spolehlivé skladování kapalin (vody pitné i užitkové, dešťové vody, odpadních vod, hnojiv a splaškového kalu i pohonných hmot) způsobem hospodárným a šetrným k životnímu prostředí.

 

Díky těmto vlastnostem se produkty CITERNEO rozšířily z Francie do celého světa.
A díky společnosti FT vaky, s.r.o. jsou nyní dostupným řešením i zde.

 

© FT vaky, s.r.o. | Jakékoli užití obsahu, loga, fotografií nebo grafické úpravy webových stránek FT vaky.cz, včetně jejich převzetí, šíření a dalšího zpřístupnění je bez předcházející písemné dohody s vlastníkem webu a provozovatelem serveru zakázáno. Logo FT vaky, které je používáno na těchto webových stránkách, je zaregistrováno u Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka kombinovaná pod číslem 365145 a ochranná známka FTVAKY slovní je vedena pod číslem 365146. Provozovatelem serveru a vlastníkem webu je FT vaky, s.r.o. se sídlem náměstí I. P. Pavlova 1785/3, Nové Město, 120 00 Praha 2, IČO 059 53 308. Společnost je zapsána u Obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 273659.