Vaky na dešťovou vodu ušetří přes polovinu spotřeby vody

 

Plastové vaky na vodu CITERNEO nejen na dešťovou vodu vám dokáží ušetřit přes polovinu spotřeby vody. Nádrž je instalována venku či uvnitř objektu a dosahuje maximální výšky 1,6 m. Do ní je pak svedena dešťová voda ze střechy a zpevněných ploch.

Voda z takovéto akumulační nádrže se dá použít nejen na zalévání vaší zahrady, ale také v domě, třeba jako užitková voda pro WC, na praní a všude tam, kde není nutno používat pitnou vodu. Šetříte tak nejen své finanční prostředky, ale i životní prostředí. Plastové nádrže na dešťovou vodu jsou k dispozici v různých v objemech. Můžete si klidně vytvořit i sestavu akumulačních nádrží o libovolných objemech. K nádržím na dešťovou vodu dodáváme i veškerá příslušenství. Na nádrž na dešťovou vodu ještě stále můžete získat dotaci.

Flexibilní vaky CITERNEO

Plastová nádrž na dešťovou vodu slouží pro skladování dešťové a užitkové vody, která dokáže nahradit přes polovinu vody spotřebované na zahradě i v celé domácnosti. Inteligentní řešení a prvotřídní design plastové nádrže poskytuje mimořádnou pevnost a mnohem nižší váhu v porovnání s betonovými nádržemi. Instalace nevyžaduje stavební povolení. Má velmi dlouhou životnost, voda se v ní v létě nekazí a v zimě nezamrzá. Snadná instalace a obsluha včetně instalačního příslušenství nabízí spoustu možností. K využívání nádrží vybízí rostoucí ceny za vodu, stále menší výskyty deště a úbytek vody. Zadržování dešťové vody i její bezplatné využívání kdykoli a bez omezení přináší ekonomické úspory a spoustu užitku.

Snadné použití vaků na vodu

Flexibilní nádrže CITERNEO lze jednoduše připojit hned k několika svodovým a okapovým systémům. Jsou praktické k domům i zahradám, zahrádkám a rekreačním objektům, jak soukromým, tak i komerčním. Nashromážděnou vodu lze podle její kvality užít ke splachování, praní i běžnému mytí, k zalévání i k zavlažování. Zásobníky větších objemů jsou využitelné i v zemědělství nebo průmyslu. Využití najdou u sportovních areálů, ubytovacích zařízení, kulturních a společenských akcí, pro účely hasičů, armády a dalších vojensky organizovaných složek.