Potřebujete zásobníky na odpadní vodu? Máme pro vás řešení.

Pokud právě potřebujete vyřešit, co s odpadní vodou, kalem a jinými nečistotami, tenhle problém nechte na nás. Uzavřeme je ve speciálních nádržích, které jsou mnohem lepším řešením než stoky v otevřeném prostředí. Flexibilní nádrže CITERNEO nabízí rychlé, ekonomicky i ekologicky výhodné řešení pro dočasné, ale i dlouhodobé uložení odpadní vody, hnoje, kejdy, digestátu, výluhu nebo třeba kalu. Jde o ideální řešení pro zajištění funkčnosti sociálních zařízení, čističek odpadních vod či septiků. Naše zásobníky a vaky mají spoustu výhod. Jde o uzavřené struktury v různých objemových velikostech z kvalitních, speciálně navržených a vysoce přizpůsobených tkanin.

Flexibilní nádrže

Flexibilní nádrže najdou své využití i v zemědělství malého i velkého rozsahu. Oceníte jejich rychlou a snadnou instalaci. Vaky menších objemů lze během hodiny uložit na vyrovnané půdě. Speciální WR technická tkanina vám umožní bezproblémové ukládání těch nejagresivnějších odpadních vod. Uzavřená konstrukce nádrží omezuje pachy z ukládaného odpadu. Exkluzivní automatické čištění zajistí, že se uvnitř nádrže netvoří žádné plísně ani houby. Systém Securflow funguje proti riziku přeplnění a zajištěn je i beznámrazový provoz.

Zatočte s odpadní vodou

Veškeré uchovávané odpady jsou chráněny před deštěm či sněhem. Všechny běžné otevřené skladovací nádrže musejí být větších rozměrů a ohledem na přítoky srážkových vod. Naše uzavřené zásobníky CITERNEO tento problém řešit nemusí. Poskytují užitný a zejména konstantní skladovací objem. Navíc zcela zabraňují rozpouštění či odtoku odpadních vod právě vlivem srážek. Tento fakt vám přinese značné úspory. Řešení ocení vlastníci i provozovatelé rekreačních či ubytovacích objektů a zařízení, na chalupy, chaty, tábory, kempy, penziony, sportovní i vzdělávacích zařízení, jako školy a školky, nebo pořadatelé akcí, jako jsou festivaly a srazy. Zásobníky a vaky pomáhají i při mimořádných událostech a přírodních katastrofách, jako jsou záplavy a při odstraňování jejich následků.