Zásobníky na pitnou vodu v případě havárie i plánované odstávky

 

Zásobníky a vaky na vodu využívají mnohá ubytovací zařízení, školy v přírodě i dětské tábory v období horkého léta pro dostatečnou zásobu pitné vody. Jsou také vhodným a rychlým řešením v případě havárie nebo plánované odstávky pitné vody.

Flexibilní nádrže CITERNEO jsou moderním řešením potřeby vytvoření zásob pitné vody v mnoha situacích. Můžete je využít plánovaně jako nádrž s pitnou vodou zásobující jakýkoli areál, jakoukoli událost, akci, ale i v případech nenadálé situace třeba v případě havárie, kdy praskne vodovodní potrubí. Pokud se mnoho lidí rázem ocitne bez pitné vody, flexibilní vaky jsou velmi snadným a rychlým řešením. Vyřešíte tak každou nečekanou situaci při výpadcích v dodávce pitné vody.

FT vaky snadno, rychle a bezpečně

Díky snadné manipulaci a rychlé instalaci lze tyto zásobníky a vaky s pitnou vodou umístit doprostřed i na okraj obce nebo městské části při odstávce vody způsobené havárií, poruchou, nebo plánovanou opravou veřejné vodovodní sítě. Vaky jsou vysoce odolné, nabízejí flexibilní řešení a nenarušují své okolí, se kterým skvěle splývají. Stejně tak rychle se dají i sklidit a uskladnit bez vysokých nároků na prostor. Nádrže můžete používat i dlouhodobě. Tyto flexibilní nádrže jsou vyrobeny tak, že splňují mezinárodně platnou certifikaci pro uskladnění pitné vody. Jsou ošetřeny proti UV záření, plísním a houbám. Kvalita vody v nich neklesá, nekazí se a nijak se nezbarvuje.

 

 

Vaky a zásobníky na pitnou vodu

Vaky a zásobníky jsou vhodné pro všechny zřizovatele, vlastníky a provozovatele ubytovacích, vzdělávacích, sportovních a jiných zařízení, jako jsou tábory a kempy. Výhody flexibilních nádrží ocení pořadatelé letních festivalů, trhů, srazů a dalších akcí. Stejně tak je možno dodat zásobníky na vodu odpadní, na uskladnění hnojiv, na dešťovou vodu, pohonné hmoty a dají se použít i jako hasičské nádrže. Flexibilní vaky mají širokou možnost použití a snadné napojení na vodovodní či odpadní síť. Jsou snadným řešením bez nutnosti vyřizování stavebního povolení a budování nádrží na vodu.