Základ každého výrobku spočívá v několika variantách speciální textilie (příčná polyesterová tkanina) ošetřené technologií Exom a Exom+, díky které vaky vynikají vysokou odolností. Vak je na povrchu pokryt vrstvou pryže (PVC potah pro nepromokavou izolaci) a akrylového laku, který vytváří lesklý povrch. Vaky nenarušují své okolí a splývají s ním díky krásným přírodním barvám, které splynou s okolní vegetací. Dosahují maximální výšky 1,6 metrů, takže neexistuje ani riziko pádu.

Výsledkem je produkt s odolností vnitřní (proti působení různých druhů kapalin, netvoří se plísně ani houby), ale také s vysokou odolností vnější (odolnost proti mechanickému poškození, UV záření, namrzání, zvěři). Uzavřená struktura nádrže chrání kapalinu před vnějším znečištěním (listy, hmyz), před jakýmkoli odpařováním a odolává teplotám -30 °C až +70 °C.

Samozřejmou vlastností flexibilních nádrží je nejen rychlá instalace, ale také snadné sklizení. Nádrž lze používat dlouhodobě, nebo ji aktuálně rychle a snadno připravit a použít a pak také sbalit a uskladnit bez vysokých nároků na prostor a následně použít znovu. Nepotřebujete tudíž žádná stavební povolení.

 

Flexibilní nádrže na míru

Navštivte naši záložku „Produkty“ a zjistěte, který typ vaku odpovídá vašim potřebám a představám. Flexibilní nádrže jsou vhodné téměř pro každého. Může za to jejich snadná instalace a obsluha a výběr z řady objemových velikostí (až 2000 m³, což je 3x velikost házenkářského hřiště), provedení a instalačního příslušenství. Zásobníky jsou plně adaptabilní, lze je přizpůsobit na míru a opatřit libovolným počtem a typem vstupů a výstupů. Vybaveny jsou také progresivním systémem Securflow 80 proti riziku přeplnění a nejnovějším systémem proti vodnímu víru Securtex 3.

Naše společnost nabízí rychlá, praktická, ekologická a ekonomická řešení na míru každému klientovi. Pokud vás nějaký náš produkt zaujal nebo máte dotazy, kontaktujte nás.