Co udělají vaky na vodu, až se zima zeptá? Nezamrznou!

 

 

Jakmile na stromech začne žloutnout listí a ve vzduchu je cítit sychravé počasí, je nám jasné, že přijde zima. Ať už skladujete vodu pitnou, dešťovou, odpadní či požární, nebo třeba pohonné hmoty a tekutá hnojiva, jejich zamrzání je častý problém. S našimi vaky ale tento problém odpadá.

I když poslední dobou zima už nebývá tak tuhá, jak bývala dříve, občas nás mráz umí nepříjemně zaskočit. Sněhu sice moc není, ubývá dešťů i ranní mlhy, ale je sychravé počasí i pošmourné šero, které nám na náladě moc nepřidá. Už nejsou takové mrazy, na které jsme byli z dřívějška zvyklí. Podmínky aktuálního počasí v zimě však současně přinášejí nové výzvy a na ty dokáží flexibilní vaky na vodu pružně reagovat. Umí se zcela přizpůsobit rozmarům přírody i počasí pod nulou.

 

Co dělají flexibilní vaky v zimě

I když netrvají tuhé mrazy dlouho, umí nás pořádně a nečekaně překvapit. Pokud skladujete jakoukoliv vodu v některém z typů zásobníků a rezervoárů, jistě už víte, že mrazy nesou svá rizika. Při současných velmi nečekaných teplotních výkyvech je toto riziko ještě mnohem vyšší. Nárazové střídání vyšších a nižších teplot nám dost často dopředu ani nestihne naznačit, že teplota klesne tak moc a dostaví se problém se zamrznutím vody. S flexibilními vaky CITERNEO můžete být vždycky plně připraveni. Díky moderním, flexibilním nádržím a vakům na skladování vody, tekutých hnojiv či pohonných hmot vás horko ani dlouhodobé mrazy nezaskočí.

 

Flexibilní nádrže CITERNEO

Flexibilní nádrže CITERNEO ukončí obtížné stěhování nádob na tekutiny všech, zahrádkářů, zemědělců, prodejců pohonných hmot či ubytovacích zařízení, jenž musí uchovávat jakýkoliv typ tekutin v zásobníku. Nemusíte přemisťovat cisterny a nádrže na konci sezóny z venkovních prostor do hospodářských budov a skladovacích prostor. Často nám totiž přes zimu zabírají mnoho místa a překážejí. Flexibilní nádrže CITERNEO zaručí dostupnost skladované tekutiny a dostatečné zásoby bez ohledu na roční období a nepřízeň počasí. Technická konstrukce a použité materiály vaků mají vysokou odolnost proti mechanickému opotřebení a výkyvům počasí. Snesou teploty až do -30 °C, zachovávají skladovanou tekutinu stálou, bez zhoršení její kvality v horku a v zimě ji udrží bez zamrznutí. Speciální kohouty disponují technologií odporového drátu a ani v nich voda nezamrzá.