Převratná novinka, která nemá na našem trhu s nádržemi na kapaliny a cisternami obdoby. Záruka 10 let na všechny vaky, vyjma specializovaných nádrží na pitnou vodu a pohonné hmoty, které podléhají přísnějším normám. V nenávratnu jsou doby, kdy zákazník musel dlouze procházet technické listy výrobců aby porovnal parametry tkanin a zjistil tak, která nádrž na trhu je ta TOP! Dnes se stačí pouze podívat na délku záruky.

Patentovaná výrobní technologie, kvalitní materiál, 30 let zkušeností a tisíce spokojených zákazníků po celém světě. Flexibilní nádrž od našeho výrobce Citerneo – původně armádní výrobek, dobývá svět. Stejně jako mikrovlnka, alobal nebo mobilní telefon ve své době, přináší pružný vak revoluci. Tentokrát ve světě skladování kapalin. Jednodušší, rychlejší, levnější a především ekologičtější způsob uschování tekutin. Delší záruka, než je na trhu běžné je přirozeným vyústěním pro-zákaznického přístupu a dalším důkazem odolnosti vaku.

FTvaky nabízejí již několik let možnost pořízení flexibilních nádrží vhodných jak pro domácí, tak pro profesionální použití. Během let, co jsme na trhu, neustále dokazujeme našim zákazníkům, ale i skeptikům, že FT vak od výrobce Citerneo je nejlepší flexibilní nádrž , jakou můžete na tuzemském trhu pořídit!