Společnost CEPS poskytuje klientům komplexní servis potrubních systémů pro dopravu a rozvod plynů, ropy, ropných produktů a chemických látek. I proto se rozhodla využívat flexibilní vaky na užitkovou vodu od společnosti FT vaky.

Společnost CEPS poskytuje komplexní servis potrubních systémů již od roku 1999. Má proto dostatek zkušeností a bohatou historii. Sídlí v Jesenici u Prahy, technickou základnu má v Cítolibech a pracoviště v jihočeském Táboře. Protože se neustále snaží zdokonalovat své služby pro klienty, rozhodla se začít využívat i flexibilní vaky na užitkovou vodu.

Vaky na užitkovou vodu

Společnosti FT vaky firmě CEPS dodala hned 3 vaky o velikosti 40 m3. Stavební firma zde nutně potřebovala uskladňovat demineralizovanou vodu a pořízení vaků poskytovalo rychlé a efektivní řešení. Demineralizovaná voda se používá na čištění a je opravdu hodně drahá. Na základě důvěryhodnosti firmy FT vaky a dodávaných vysoce kvalitních vaků se společnost CEPS rozhodla pro toto řešení. Demineralizovaná voda se totiž udrží ve vacích, aniž by se znehodnocovala a může se navíc velmi snadno přesouvat z místa na místo. Možná se bude některý z vaků hodit i vám.

Společnost FT vaky a nádrže na vodu

Flexibilní vaky na vodu lze využít při boji se suchem, při výpadku dodávky vody, stejně jako na zadržování dešťové a užitkové vody. V rámci boje s ohněm a pro preventivní účely jsou v nabídce zásobníky na protipožární vodu s hydrantovými spojkami. Vaky řeší i sběr odpadních vod, uskladnění tekutých hnojiv a pohonných hmot. Základ každého výrobku z řady vaků CITERNEO tvoří několik variant speciální textilie, která je povrchově ošetřena vrstvou pryže. Zásobníky mají vysokou vnitřní odolnost proti působení různých druhů kapalin i vnější odolností proti mechanickému poškození a vnějším vlivům, jako je UV záření, namrzání či zvěř. Uskladněná kapalina nemění svou kvalitu.

Společnost CEPS

Společnost CEPS je certifikována podle ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a OHSAS 18001:2007 auditorem DNV GL. Dále je certifikována v systému GAS pro práce na plynárenských zařízeních a ocelových plynovodech bez omezení dimenze a tlaku. Systém svařování je certifikován podle ČSN EN ISO 3834-2:2006. Navíc je členem PPSA – Pigging Products & Services Association a prestižních profesních sdružení – Českého plynárenského svazu a Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů. Pokud vsadíte na její služby, máte vysokou záruku toho, že budete spokojeni.