Flexibilní nádrže CITERNEO se dají využít i při opravě a údržbě bazénu. K dispozici jsou pro vytvoření zásoby vody o velikosti 1 m³ až 2 000 m³, s maximální výškou 1,6 m, ve standardních i atypických rozměrech. Vaky na vodu často využívají i bazénové firmy nebo majitelé bazénů, ať už jde o podnikatele nebo soukromníky.

Flexibilní nádrže na vodu od společnosti FT vaky usnadňují práci i mnoha společnostem zabývajících se výrobou, montáží, zastřešením i údržbou bazénů, montujících vířivky a dodávajících bazénové příslušenství. Mnoho těchto společností dbá na bezpečnost a ochranu životního prostředí. Flexibilní vaky na vodu představují vysoce kvalitní, inovované a technicky promyšlené řešení pro dlouhodobé uchování vody.

Flexibilní vaky na vodu CITERNEO

Flexibilní nádrže CITERNEO jsou moderním řešením pro zásobu pitné i užitkové vody. Dají se využít plánovaně i v nečekaných situacích, třeba při opravách bazénu, výpadcích v dodávce vody nebo v období sucha, kdy se voda jen tak nevypustí, ale uchová se ve vaku na užitkovou vodu. Díky snadné manipulaci a rychlé instalaci těchto nádrží lze zásobníky velmi snadno převážet, umístit i složit. Mají vysokou odolnost, nabízejí flexibilní řešení, nenarušují a nepoškozují své okolí a dobře s ním splývají. Navíc je můžete umístit dovnitř i ven.

Bezpečné a dlouhodobé uložení vody

Nádrže se dají používat dlouhodobě i sezónně. Splňují mezinárodně platnou certifikaci pro uskladnění pitné vody, jsou zabezpečeny proti UV záření, plísním a houbám. Kvalita vody v nich neklesá, je stálá, voda se nezbarvuje, nebledne a nekazí se. Flexibilní vaky se často využívají i při čištění bazénů, kdy se do nich voda přečerpává pro další použití. Tím se nemusí do bazénu napouštět nová voda z vodovodního řádu a zbytečně se s ní neplýtvá a spotřebovává se mnohem méně vody. Po dokončení údržby je bazén dokonale čistý s průzračnou vodou.