Extrémní sucha nabírají na svých obrátkách. Řešením jsou velké zásobní vaky na vodu.

O tom, že pitné spodní vody rapidně ubývá, koryta řek vysychají a hladina moře naopak stoupá, se mluví již dlouho. Pokud i vám na zahradě nic neroste a díky suchu odchází i vzrostlé stromy, nebo studna zeje prázdnotou, je čas to řešit. Jakým způsobem? Třeba zásobníky a vaky na pitnou i dešťovou vodu.

Mluvíme-li o tom, že teploty stoupají a deště ubývá, začněme zásobníky či vaky na dešťovou a užitkovou vodu. S nimi nepřijde na zmar ani drobná dešťová přeháňka a přinese vám finanční úspory. Flexibilní nádrže CITERNEO jsou inovované zásobníky pro zadržování dešťové a užitkové vody. Jde o vysoce praktické a hlavně flexibilní řešení se širokou možností využití. Jsou také cestou pro ochranu životního prostředí, šetření vodních zdrojů a jsou úsporně ekonomické. Jejich instalace nevyžaduje stavební povolení, mají maximálně výšku 1,6 m a dají se umístit dovnitř i ven.

Nádrže na dešťovou vodu 3

Vaky na dešťovou a užitkovou vodu

S úbytkem vody jdou ruku v ruce i rostoucích ceny za vodu a zadržování dešťové vody tak přináší značné úspory. Vaky a zásobníky mají snadnou instalaci i obsluhu. Na výběr je více objemových velikostí. Flexibilní nádrže snadno připojíte k několika svodům a okapům. Jsou praktické pro majitele domů i zahrad, rekreačních objektů i zahrádek, v soukromé i komerční sféře. Sebranou vodu využijete ke splachování, praní, mytí, zalévání a zavlažování. Zásobníky větších objemů se využívají i v zemědělství, průmyslu, v rámci sportovních, kulturních a společenských akcí, pro armádu i hasiče. Potřebujete-li naopak vyřešit odpad, v nabídce jsou i zásobníky na odpadní vodu.

Nádrže na pitnou vodu 2

Zásobníky a vaky na pitnou vodu

Někdy nám ale dešťovka prostě nestačí a potřebujeme vodu pitnou. Tyto vaky na pitnou vodu využívají zejména dětské tábory, kempy, ubytovací, vzdělávací i sportovní zařízení a rekreační střediska, nebo festivaly v období horkého léta. Flexibilní nádrže CITERNEO lze využít jako nádrž pro areály, na akce i festivaly. Vyřeší i nečekaný výpadek dodávky pitné vody. Snadná manipulace a rychlá instalace umožňuje dát zásobníky a vaky kamkoliv v obci či městské části při odstávkách vody, haváriích a poruchách či plánovaných opravách veřejné vodovodní sítě. Lze je i snadno sbalit a uskladnit bez velkých prostorových nároků na další použití. Jsou vybaveny mezinárodně platnou certifikací pro uskladnění pitné vody s prvky proti UV záření, plísním a houbám. Kvalita vody zůstává zachována a nemění se.