Dětské tábory v období horkého léta potřebují zajistit dostatečné zásoby pitné vody. Někdy však nastanou momenty, kdy potřebují rychlou pomoc, když dodávka vody selže nebo nestačí. V této situaci pomohou flexibilní vaky na vodu.

Pro děti na letním táboře, který nebyl napojen na vodovodní řád, bylo potřeba zajistit pitnou vodu z cisterny. Problém nastal ve chvíli, kdy jim někdo vodu slíbil, ale svůj slib nesplnil. Aby se celý letní tábor pro děti nemusel zrušit, hledali jeho pořadatelé alternativní řešení. Kvůli zabahněné cestě se tam nedala těžká cisterna vůbec dopravit a byla k dispozici až za 14 dnů, což už bylo pozdě. Navíc doprava cisterny představovala dost drahé řešení. Vak na vodu o velikosti 10 m3 nakonec zachránil děti na letním táboře a pobyt na něm se nemusel zrušit.

Flexibilní nádrže CITERNEO

Flexibilní nádrže CITERNEO představují moderní a rychlé řešení pro splnění potřeby vytvoření zásob pitné vody, ale i vody užitkové, anebo odpadní. Tyto vaky na vodu lze využít plánovaně jako nádrž zásobující různé areály a jejich návštěvníky během nepřeberného množství událostí nebo akcí. Hravě vyřeší i nečekané situace a výpadky dodávky pitné vody. Jsou vhodné pro zřizovatele, vlastníky i provozovatele ubytovacích, vzdělávacích, sportovních a obdobných zařízení. Mohou zásobovat vodou dětský tábor i školu v přírodě, různé kempy, sruby i trampské osady. Flexibilní nádrže ocení i pořadači festivalů a srazů.

Zásobníky a vaky na vodu

Díky snadné manipulaci a rychlé instalaci lze zásobníky a vaky umístit kamkoliv ven nebo do objektu. Poslouží při odstávkách vody, haváriích i poruchách, nebo třeba při plánovaných opravách veřejné vodovodní sítě. Vynikají vysokou odolností a splývají s okolním prostředím. Dosahují maximální výšky 1,6 metrů. V nabídce jsou v mnoha velikostech a dají se vyrobit i na míru. Můžete je navíc rychle a snadno sbalit a uskladnit v malém prostoru k opakovanému použití. Flexibilní nádrže splňují mezinárodně platnou certifikaci pro uskladnění pitné vody. Odolávají UV záření, plísním a houbám. Dokonale těsní, jsou vysoce odolné, automaticky se čistí a jsou chráněny proti přeplnění.