V poslední době se hodně mluví o nutnosti šetření vodou, které značně ubývá. Společnost věnující se výrobě kompozitních bazénů jde příkladem. Využívá flexibilní vaky na vodu i při čištění bazénů, bazény také sama vyrábí a instaluje. 

Zmíněná společnost je českým výrobcem vysoce kvalitních bazénů již od roku 1990. Výrobě kompozitních bazénů se věnujeme již 29 let. Dlouholeté zkušenosti s výrobou se projevují zejména v kvalitě výrobků, možnostech bohatého příslušenství a jednoduché instalaci. Nabízí svým klientům kompletní řešení přímo na míru a pomůže vám s výběrem bazénu i s jeho vybaveností přesně podle vašich představ. Kromě instalace bazénů provádí i pravidelnou údržbu a čištění bazénů.

Flexibilní vaky na přečerpání vody

Společnost spolupracuje i se společností FT vaky. Využívá flexibilní vaky při čištění bazénů a vodu do nich přečerpává pro další použití. Pak se nemusí brát nová voda z vodovodního řádu. Při své práci myslí i na ekologii a šetří vodou tak, aby se s ní zbytečně neplýtvalo. Díky tomu se spotřebovává mnohem méně vody. I tak bude váš bazén po dokončení údržby dokonale čistý a voda průzračná. Manipulace s vaky je snadná a snadno se dají převážet z místa na místo. Dají se použít na čistou i odpadní vodu.

Laminátové kompozitní bazény

Vlastní bazén na zahradě je ideálním řešením, jak si s rodinou užít letní dny plné slunce a odpočinku. Díky moderním technologiím a velkému množství doplňkové výbavy si můžete vytvořit z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum i místo k relaxaci. Nechte se hýčkat vodní či vzduchovou masáží, vybavte si svůj bazén madly pro rehabilitační cvičení, doplňte osvětlení a využijte protiproud, perličkovou koupel i masážní trysky. Bazény jsou vhodné pro vnitřní i venkovní instalace v rozměrech od 3×2 do 11×4 metrů a mohou mít různá barevná provedení. Kromě filtrace lze využít elektrolyzér pro dezinfekci bazénové vody Asin Aqua Salt pro elektrolýzu slané vody. Bazén můžete i zastřešit a vodu zahřívat. Při údržbě a čištění bazénu navíc nebudete díky flexibilním vakům plýtvat vodou.