Vak na vodu na festivaly – 100 m³

 

Společnost Festivalpark Production s.r.o. pořádá vlastní hudební produkce a festivaly již od roku 1999. Zajišťuje také fashion eventy a produkuje pro klienty nejrůznější akce na klíč. K tomu potřebuje vhodné zázemí a spoustu vychytávek. Jednou z nich jsou flexibilní vaky na vodu od firmy FT vaky.

Společnost Festivalpark Production s.r.o. se řadí mezi takzvané eventové a produkční agentury. Její sehraný tým za dobu svého působení připravil celou řadu klubových akcí, které se postupem času rozrostly na velmi silné portfolio zahrnující firemní akce na klíč, obří festivaly, efektní halové koncerty i technickou produkci. Provozuje i několik velkých festivalů v ČR, jako je Rock For People či Aerodrome. Ke všem svým projektům přistupuje s vysokým nasazením a individuální péčí. K tomu také využívá ty nejnovější technologie a vůbec se nebojí zkoušet i netradičních řešení.

 

Vaky na vodu na akce a festivaly

Jednou z dokonalých vychytávek, které začala společnost Festivalpark používat jsou flexibilní vaky na vodu. Dají se použít na pitnou, užitkovou i odpadní vodu. Nejvíce firma využívá vak na užitkovou vodu o objemu 100 m3, se kterým se snadno manipuluje a také se dá dobře umístit do prostoru. Provozovatel festivalů tak může zajistit dostatečné množství vody třeba pro sprchování všem účastníkům festivalů. Voda musí být umístěna co nejblíže místa konání festivalu a budování jímek, neboť převážení velkých nádrží není možné. Proto pořadatel využívá termín 4 týdny pro doručení vaku od data objednání a s vaky mají velmi dobrou zkušenost.

 

 

Rychlá a snadná instalace vaků

Díky vakům zajistíte dostatek pitné i užitkové vody pro festivaly, akce či dětské tábory, které potřebují zejména v období horkého léta dostatečné zásoby vody. Flexibilní nádrže CITERNEO jsou moderním řešením potřeby vytvoření zásob vody. Lze je využít jednak plánovaně, jako nádrž zásobující jakýkoli areál pro návštěvníky jakékoliv akce a události, ale vyřeší i nečekanou situaci. Třeba při výpadcích v dodávce pitné vody, opravách vodovodů nebo v období sucha. Vaky jsou vhodné pro zřizovatele, vlastníky i provozovatele mnoha ubytovacích, vzdělávacích či sportovních zařízení. Ocení je všichni pořadatelé letních hudebních, filmových i tanečních festivalů, venkovních akcí, či fanouškovských srazů, jako jsou moto srazy a tuning srazy.